Tohle vždy pobaví! Mourinhova historka o Balotellim!

Datum: 9. 6. 2015

Mario Balotelli a portugalský trenér Jose Mourinho spolu zažili dvě úspěšné sezóny v Interu Milán, které vyvrcholily v roce 2010 vítězství v Lize mistrů. Úspěšný trenér ovšem rád vzpomíná na jednu událost, která se stala v utkání proti Rubinu Kazaň.

Ital v prvním poločase totiž inkasoval žlutou kartu a zkušený kouč na něj celý poločas apeloval, ať nefauluje, nenechá se vytočit a na nic nereaguje, protože na lavičce už neměl dalšího útočníka. Mario ovšem měl svou hlavu a nejspíš trenéra moc neposlouchal, protože ve 46. minutě dostal druhou žlutou a musel pod sprchy.

Mourinha to nakonec moc mrzet nemuselo, protože jeho Inter si tehdy odvezl z Ruska bod za remízu 1:1.