eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena

Balotelli v létě zpět do Anglie? Šušká se o londýnské Chelsea!

Autor:
Datum: 15. 7. 2014

Italský útočník Mario Balotelli by se mohl po roce a půl vrátit zpět do Premier League. AC Milán letos prožívá krizi, v lize je až desátý, navíc v týdnu vypadl také z Ligy mistrů. Klub je tak údajně připraven v létě Balotelliho prodat.

Podle zahraničního serveru bleacherreport.com „Super Mario“ pravděpodobně zamíří do Chelsea! Naznačil to i samotný manažer londýnského celku José Mourinho.

„Balotelli je teď ve velkém klubu, ale ve fotbale nikdy nevíte budoucnost. Milán si chce udržet své nejlepší hráče, Mario už však v Anglii působil. Je to dobrý kluk a rád bych s ním někdy znovu spolupracoval,“ uvedl Mourinho, jenž se s Balotellim setkal už v Interu.

A proti není ani samotný Mario. „Samozřejmě bych rád znovu hrál pod Josém. Měli jsme v Interu zprvu nějaké problémy, ale nakonec se z nás stali přátelé,“ nechal se slyšet.

Kde Mario Balotelli zakotví po sezoně? Bude to skutečně Chelsea? Jedno je téměř jisté, v AC Milán v dalším ročníku už působit zřejmě nebude.

-Jan Hloch-
(zdroj fotky: facebook.com/mcfcofficial)


NEPŘEHLÉDNĚTE:

Je to tam! Rosický zvedal ruce nad hlavu, přitom s míčem nebyl ještě ani ve vápně
Cristiano Ronaldo opět ukázal velký charakter!
Tajemství Ribéryho jizvy. Jak přišel ke svému poznávacímu znamení?

Reklama


Nové číslo: Ligový speciál v prodeji již tento čtvrtek

2016/01

Zavřít
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace